AK PARTİ HEYETİ BÜYÜN OKULLARI ZİYARET EDİP KARANFİL DAĞITTI
AK PARTİ HEYETİ BÜYÜN OKULLARI ZİYARET EDİP KARANFİL DAĞITTI
Okunma Sayısı: 3539

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ortaklaşa bir program düzenledi. Heyet şehrimizdeki bütün okulları ziyaret ederek öğretmenler karanfil dağıttı. Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz “Biz, ilk emri ‘oku’ olan bir dinin mensuplarıyız. Bu yüzden bizim için eğitim de eğitimci de çok kıymetlidir” dedi.
 
Öğretmenlere karanfil takdim edildi
 
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı, ortaklaşa 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okul ziyaretleri programı düzenledi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte okul ziyaretlerine çıktı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile ilimiz merkezde bütün okullara yapılan ziyaretlerde öğretmenlere karanfil takdim edildi.
 
“Biz, ilk emri ‘oku’ olan bir dinin mensuplarıyız”
 
Merkez İlçe Başkanı Karadeniz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti il başkan yardımcıları Talha Hüseyin Akkaya, Sultan Betül Erişen, Dilek Hanım Çengel de okulları ve Eğitim Bir-Sen Başkanı Mustafa Arslan’ı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Başkan Karadeniz “20 yıllık AK Parti iktidarında eğitime ve eğitimciye en çok değeri AK Parti vermiştir. Biz eğitim camiasını ‘bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ anlayışı ile değerlendiriyoruz. Biz, ilk emri ‘oku’ olan bir dinin mensuplarıyız. Burada şehrimizdeki bütün okullarda bütün yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte tek tek ziyaretlerimizi gerçekleştirerek öğretmenlerimizin yanında olduğumuzu ifade ettik. Biz sadece bugün değil, AK Parti olarak 19 yıldır eğitimcilerimizin yanındayız” dedi.