AK GENÇLER TECRÜBELİ SİYASİLERİ DİNLEDİ
AK GENÇLER TECRÜBELİ SİYASİLERİ DİNLEDİ
Okunma Sayısı: 17041

AK Gençler, siyasetin abisi olan AK Parti’nin önemli isimleri ile bir araya geldi.  AK Gençler merak ettikleri her konuyu siyasetin önemli isimlerine yöneltirken, tecrübelerini de dinledi.
 
AK Partili gençler AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Trabzon Milletvekili ve İl Koordinatörü Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile Millet Hamamındaki toplantı salonunda bir araya geldi.
 
Gençlere çağrı; Samimiyetler sorular yöneltin
 
Toplantının ilk konuşmasını İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan yaptı. Karahan, “Cumhurbaşkanımızın gençlik buluşmalarında yaptığı gibi bir program tertip edelim dedik. Gençlerimiz samimiyetle akıllarında ki bütün soru işaretlerini kaldıracak soruları yönetecekler” dedi.
 
“Siz konuşun biz dinleyelim”
 
İl Koordinatörü ve Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu da “Ben gençlerle ilgili alana girmenin her zaman özel olduğunu düşünmüşümdür. Çünkü hep söyleriz bizden sonra siz geleceksiniz. Size emanet edeceğimiz bir ülke var ve bu ülkeyi daha farklı konumlara çıkaracak olan sizlersiniz. Hep biz konuşuruz, siz dinlersiniz bugün siz konuşun biz dinleyelim” ifadelerine yer verdi.
 
“Bütün dünyayı değiştirecek müthiş bir geleceğiniz var”
 
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan da yaptığı konuşmada “Kıymetli gençler önünüzde bütün dünyayı değiştirecek müthiş bir geleceğiniz var. Önümüzde her şeyi inşa etmek yeniden tasarlamak yeniden bir forma sokmak imkânına sahipsiniz. Tabii bu gençliğinizin verdiği enerji ile oluyor. Ancak bir kişi orta yaşlara geldiğiniz zaman der ki ben bir takım şeylerin yerini değiştiremem. Gençler öyle değil, gençler her şeye itiraz eder ve birçok itirazları da doğrudur. Hangimiz itiraz etmedik ki? Hepimizin mutlaka itiraz ettiği bir şeyler oluyor. Yarın sizin çocuklarınız da itiraz edecekler” ifadelerine yer verdi.