RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Okunma Sayısı: 32198

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Uluçay mesajında, “Ramazan Bayramı, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi kıymetli duyguların canlandığı, toplumu birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır” dedi.
 
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Ramazan ayının başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluştur. Ramazan-ı şerifi bir defa daha yaşama fırsatı veren Allah’a şükürler olsun. Her Ramazan sonu olduğu gibi bu Ramazan ayının nihayete ermesiyle hüzünleniyor ama aynı zamanda vefa ve kardeşlik duygularının dalga dalga yayıldığı bayram sabahına kavuşmanın sevincini taşıyoruz. Bizleri bayrama ulaştıran Allah’a sonsuz şükürler olsun. Bayramları neşe, sevinç ve Allah’ı zikretme günleri olarak niteleyen Sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa’ya salât ve selam olsun. Bayramımız mübarek olsun” dedi.
 
“Bu bayram buruk geçecek”
 
Uluçay “Bugün maalesef dünyanın gözü önünde terör devleti İsrail’in Filistin’de yaşlı, çocuk, kadın demeden yaşattığı vahşetini görüyoruz. Bayram öncesi yüreğimizi yakan görüntüler, yaşanan bu vahşi saldırı terör devleti İsrail’in sabıkasını kabartıyor. Maalesef bu saldırılar ve koronavirüs nedeniyle bu bayram da bizler için buruk geçecek bir bayram olmaktan öteye gitmiyor” dedi.
 
“Bu bayramı da evlerimizde geçireceğiz”
 
“Kıymetli hemşerilerim bu bayramı koronavirüs dolayısıyla evlerimizde geçireceğiz” diyen Uluçay mesajını, “Arzu ederdik ki büyüklerimizi ziyaret edip gönülleri alarak gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, dualarda birleşen diller eşliğinde kutlayalım ama riskler dikkate alındığında evlerimizde geçirmemizin daha hayırlı olacağı hükümetimizce uygun görülmüştür. İnşallah önümüzdeki yıl Ramazan ayının iftar sofralarında bir araya gelecek ve bayramında da birlikte kucaklaşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız kutlu olsun” ifadeleri ile noktaladı.