MİLLEVTEKİLİ ADAYI ÖZKAL, “ÇOBANLAR HALKI HEP BİZİMLE OLDU”
MİLLEVTEKİLİ ADAYI ÖZKAL, “ÇOBANLAR HALKI HEP BİZİMLE OLDU”
Okunma Sayısı: 27203

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Hatice Özkal, Çobanlar ilçesindeki ziyaretlerini sürdürüyor. Çobanlar halkı ile bir araya gelen Özkal, ilçedeki kamu kurumlarını da ziyaret etti. Özkal, “Çobanlar ilçemiz bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı ve bırakmayacağına da inanıyoruz” dedi.

 

Çobanlar ilçesindeki seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili adayı Hatice Özkal, kamu kurumlarını, fırınları, sera ve düğünleri ziyaret etti. AK Parti Çobanlar İlçe Başkanı Cengiz Ceylan ile birlikte Pazar yerindeki esnaf ziyaretinin ardından kapı kapı dolaşarak bayanlarla bir araya gelen  Milletvekili adayı Özkal, daha sonra Belediye Başkanı Salih Alaka ile Kaymakam Resul Özdemir’i makamlarında ziyaret etti. Belediye Başkanı Alaka ile Kaymakam Özdemir’e çalışmalarında başarılar dileyen Özkal, ilçenin en büyük istihdam kaynaklarından birisi olan domates seralarında çalışan bayanlarla bir araya geldi.

 

KADINLARIMIZ AİLE BÜTÇELERİNE KATKI SAĞLIYORLAR

Serada çalışan bayanların sorunlarını dinleyen Milletvekili adayı Hatice Özkal, şehit ailelerini ve hastaları da unutmadı. İlçedeki şehit ailelerini ziyaret ederek, hastalara da acil şifalar dileyen Özkal, mahalle fırınlarını tek tek gezerek ekmek pişirip kadınlarla sohbet etti. Kadınların aile bütçesine destek olmak için büyük bir çaba sarf ettiğini ifade eden Özkal, “Çalışan kadınlarımız aile bütçesine destek olabilmek için seralarda, tarlalarda çalışıyorlar. Ailelerine destek olmak için çalışan bütün bayan kardeşlerimize başarılar diliyoruz. Ayrıca bu güne kadar yaptığımız çalışmalarda ve girdiğimiz seçimlerde Çobanlar halkı her zaman bizimle oldu” dedi. İlçedeki temaslarını düğün ziyaretleri ile sonlandıran Özkal, genç çiftin nikah şahitliğini yaparak, bir ömür boyu mutluluklar diledi. Milletvekili adayı Özkal’a Çobanlar ilçe ziyaretlerinde İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve yönetimi, İlçe Başkanı Cengiz Ceylan ve yönetimi, İl Genel Meclis üyesi Ali Altuntaş, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları eşlik etti.