“SANDIK NAMUSTUR”
“SANDIK NAMUSTUR”
Okunma Sayısı: 84553

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimler öncesi yönetim kurulu üyelerine sandık eğitimi toplantısında konuştu. Sezen, “Seçim sandıkta kazanılır” sözünü hatırlatarak “sandık namustur” dedi.
 
Hafta sonu yapılacak seçimler öncesi AK Parti İl Başkanlığında bir toplantı düzenlendi. Yönetim kurulu üyelerine yönelik olan toplantıda sandık eğitimi verildi.
 
“İlimizde 1807 sandık kurulacak”
 
Toplantıda konuşan Sezen yönetim kurulu üyelerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Seçim sandıkta kazanılır’ sözünü hatırlattı. Sandığın namus olduğu vurgusunu yapan Sezen, “24 Haziran’da son derece önemli bir seçim gerçekleştireceğiz. Ülkenin kaderi hepimizin ellerinde. Milletvekili adaylarımız Seçim Koordinasyon Merkezince (SKM) hazırlanan programlar çerçevesinde sahada gece gündüz demeden çalışıyorlar. Bunlar çok önemli ama sandıkları korumak da önemli. Çünkü sandık namustur. İlimiz genelinde kurulacak 1807 sandıkta sandık kurulu üyeliğinde görev yapacak ve sandık başında bekleyecek olan müşahitlere yönelik eğitim verildi. Sizler de yönetim kurulu üyeleri olarak takipçisi olacaksınız. Partililerimiz sandığa her zaman olduğu gibi yine sahip çıkacak. Unutmayın; seçimler sandıkta kazanılır. Vatandaşımızın oylarını korumalıyız. Çünkü ‘sandık namustur’” dedi.
 
“Şimdi sıra şahlanış ve yükseliş döneminde”
 
Yönetim kurulu üyelerine seslenen Sezen, “Bu seçimlerin kahramanları sizler olacaksınız. Sizler sayesinde seçimler huzur ve güven içerisinde gerçekleşecek. Bunun için kurallara dikkat edeceğiz. Seçimlerde sorumluluğunuzu bilerek hareket edeceğiz. Önemli bir sorumluluğumuz var. Birliğimizi ve beraberliğimizi korumak zorundayız. Milletin adamı Türkiye’nin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte yola devam edeceğiz. 16 yıl boyunca yaptığımız çalışmalarda hamdolsun dirilişi gerçekleştirdik. Şimdi inşallah 24 Haziran’da ülkemiz şahlanış ve yükseliş dönemine geçiyor. Vakit Türkiye vakti diye boşuna demiyoruz. Şimdi sıra Allah’ın izni ile Türkiye’de. Daha güçlü ve daha büyük bir Türkiye için yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Toplantıda İl Yönetim Kurulu üyesi Selim Arıcı tarafından yönetim kurulu üyelerine eğitim verildi. Toplantıya AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca da katıldı.
 
Çalışmalar değerlendirildi
 
Öte yandan AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Isparta milletvekili Recep Özel, AK Parti İl Başkanımız Av. Hüseyin Sezen'in katılımları ile Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Seçim süreci kapsamında, yapılan çalışmaları değerlendirdi.