BAŞKAN YARDIMCISI KOCA, TEŞKİLATLA BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN YARDIMCISI KOCA, TEŞKİLATLA BİR ARAYA GELDİ
Okunma Sayısı: 21143

Bir dizi ziyaretlerde ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 2. Bölge Sorumlusu ve Eskişehir 24 ve 25. Dönem Milletvekili Salih Koca, İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret ederek parti binasında teşkilat mensupları ile bir araya geldi.
 
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven başta olmak üzere, il ve ilçe belediye başkanlarını ile ilçe başkanlarını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler alan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 2. Bölge Sorumlusu ve Eskişehir 24 ve 25. Dönem Milletvekili Salih Koca, ilçe ziyaretlerini tamamlamasının ardından teşkilat mensupları ile buluştu. Parti binasında il olarak İl Başkanı Yurdunuseven ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 2 Bölge Sorumlusu Salih Koca, daha sonra parti binasında il, ilçe ve belde belediye ile il genel meclis üyeleri ile toplantı düzenledi. Belediye ve il genel meclis üyelerine çalışmalarına destek sağlayacak konular hakkında eğitim veren Koca, belde belediye başkanları ile de partide buluştu.
 
KOCA, BAŞKANLARDAN ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLER ALDI
Belediye ve İl Genel Meclis üyelerine bilgiler aktaran Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, belde belediye başkanlarından da çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Belediye Başkanlarına yaptıkları ve yapacakları projelerde her zaman destek olacaklarını vurgulayan Milletvekili Koca, Afyonkarahisar’ın partilerinde ayrı bir yere sahip olduğunu söyledi. Belediye ve il genel meclis üyeleri ile belde belediye başkanlarının ardından İl Yönetim Kurul üyeleriyle de toplantıda bir araya gelen Koca, Yönetim Kurulu üyeleri ile fikir alış verinde bulundu. Gün boyu ziyaret ve toplantılarını sürdüren 2. Bölge Sorumlusu Koca’ya İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve İl Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz’in yanı sıra İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel ile İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk eşlik etti.