YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISI PARTİ BİNASINDA GERÇEKLEŞTİ
YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISI PARTİ BİNASINDA GERÇEKLEŞTİ
Okunma Sayısı: 14884

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından parti binasında Yerel Yönetimler Toplantısı düzenlendi. İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in başkanlığında gerçekleşen toplantı da çalışmalar ele alındı.
 
Her ay düzenli olarak yapılan Yerel Yönetimler toplantısı İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in başkanlığında parti binasında geniş katılımlı olarak gerçekleşti. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, yerel yönetimlerin önemine değindi. AK Parti’nin yerel yönetimlere önem veren bir parti olduğunu da dile getiren Yerel Yönetimler Başkanı Karadeniz, bu tür toplantıların düzenli olarak yapılamaya devam edeceğini ifade ederek, “Belediye Başkanlarımız, il genel meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımızla uyumlu bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 
YURDUNUSEVEN TOPLANTI’DA SUNUM YAPTI
Ankara’da düzenlenen 107. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldığını ifade eden İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, toplantıda Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin Yerel Yönetimlerle alakalı bir sunum yaptığını söyledi. Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’nin yaptığı sunumu toplantıya katılanlara aktaran İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, belediyeciliğin önemine değindi. Toplantıya İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, İlçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.