BAŞKAN KOYUNCU’DAN ODA VE KOOPERATİFLERE ZİYARET
BAŞKAN KOYUNCU’DAN ODA VE KOOPERATİFLERE ZİYARET
Okunma Sayısı: 14378

AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki esnaf oda ve kooperatif başkanlarını ziyaret etti. Oda ve Kooperatif Başkanları ile istişarelerde bulunan Koyuncu, “Emirdağ’ımıza hep birlikte hizmet edeceğiz. Yapılan hizmetler ilçemizin gelişmesi, refah düzeyinin artması yönündedir” dedi.
 
Emirdağ ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) yönelik ziyaretlerde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Serkan Koyuncu, ilk olarak Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil İbrahim Aktepe, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Erdem, Hakan Yüksel, Meclis Başkanı Ahmet Yiğiter ve Meclis Üyesi Hamza Biçer tarafından karşılanan İlçe Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ’a yapılan ve yapılması düşünülen projelerle ilgili fikir alış verişinde bulundu. Emirdağ'ın en önemli problemi olan göç konusu ve hastanenin durumunun ele alındığı ziyarette, Emirdağ’ın göç kaybını azaltabilmesi için Ankara güzergâhına doğru genişlemesinin gerekliliğine değinildi. Ziyarette konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil İbrahim Adatepe, ilçedeki hastanesinin 50'den 75'e çıkarılan yatak kapasitesinin 100’e çıkartılarak yaşanan uzman doktor sıkıntısının giderilebileceği ve hastanenin yeni yerinin Dörtyol Mevkii olarak belirlenip Trafik Hastanesi’ne çevrilerek daha etkin olarak kullanılabileceğini dile getirdi.
 
EMİRDAĞ’A YAPILACAK HİZMETLERİN YANINDAYIZ
Sorunların ortaya konulmasında ve bunlara çözüm yolları bulunmasında karşılıklı istişare toplantıları yapılmasının çok önemli olduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Koyuncu, yapılan hizmet ve çalışmaların ilçenin gelişmesi, refah düzeyinin artması yönünde olduğu ve Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu çalışmalarda lokomotif görevi gördüğünü belirtti. Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ilçeye yapılan ve yapılması planlanan hizmetlere her zaman destek olacaklarını söyleyen Aktepe, samimi bir sohbet havasında geçen ziyaretten dolayı teşekkür ederken sık sık tüm kurumların bir araya gelmesi gerektiğini ifade etti. Bu tür ziyaretleri sık sık yapacaklarını söyleyen Koyuncu, Emirdağ'ın geleceğine konulacak her tuğlada emek harcayanlara teşekkür etti.
 
EMİRDAĞ'IN GELECEĞİNE YÖN VERECEĞİZ
Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odasının ardından Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Şükrü Ibık ve yönetimini de ziyaret eden İlçe Başkanı Serkan Koyuncu, Başkan Ibık’tan çalışmaları hakkında bilgiler aldı. AK Parti hükümetlerinin esnaf ve sanatkâra yönelik birçok iyileştirme ve düzenleme yaptığını belirten Koyuncu, Emirdağ esnafının da iyileştirmelerde faydalandığını dile getirdi. Koyuncu şunları kaydetti; “Emirdağ ve köylerinde devam eden projelerimiz ve planlanan projelerimizi sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle paylaşıyoruz. Bu hafta Emirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifini ziyaret ettik. Misafirperver Şükrü başkanla istişaremizden güzel bir proje ortaya çıktı. Bunun için alt yapı çalışmaları yapacağız inşallah. Emirdağ esnafına yaptıklarımız ve yapabileceklerimizle ilgili görüşlerimize önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Emirdağ'ın geleceğine yön vermek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.” İlçe Başkanı Koyuncu’nun ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kooperatif Başkanı Ibık, Emirdağ’ın gelişmesine destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Yapılan konuşmaların ardından Koyuncu ve Ibık bir süre sohbet etti. İlçe Başkanı Koyuncu’ya ziyaretlerinde ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.