TEŞKİLAT BAŞKANI ATAŞ, GENÇLERİN DÜZENLEDİĞİ YARENLER GECESİNE KATILDI
TEŞKİLAT BAŞKANI ATAŞ, GENÇLERİN DÜZENLEDİĞİ YARENLER GECESİNE KATILDI
Okunma Sayısı: 17367

AK Parti İstanbul İl Başkanlığını tarafından Afyonkarahisar’da düzenlenen “13 İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ için gelen Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Sandıklı İlçe Gençlik Kollarının düzenlediği ‘Yaren Gecesi’ne katıldı.
 
AK Parti Sandıklı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mersin ve yönetimi tarafından ‘Yarenler Gecesi’ düzenlendi. Sandıklı Kültür ve Sanat evinde yapılan ‘Yarenler Gecesi’ne Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Milletvekili Av. Ali Özkaya, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel ve yönetimi ile çok sayıda kişi katıldı. Sandıklı kültürüne has oyunların sergilendiği gecede konuşan Sandıklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mersin, geceye katılan herkese teşekkür etti. Çok güzel bir gece düzenlediklerini dile getiren Mersin, “Sandıklı kültürümüzü yansıtan ve özellikle ilçemize ait oyunların yer aldığı değerleri arkadaşlarımız sunmaya çalıştı. Bu etkinlikle hem genç arkadaşlarımızla hem de ağabeylerimizle bir arada olduk. Ayrıca Yarenler gecesinde bizleri yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ataş beye ve Milletvekilimiz Av. Ali Özkaya’ya yönetimim adına teşekkür ediyorum” dedi.
 
GENÇLERİMİZ KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATIYORLAR
Gecede Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel ve Milletvekili Av. Ali Özkaya da birer selamlama konuşması yaptılar. Sandıklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mersin ve yönetimine güzel bir gece hazırladıkları için teşekkür eden Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, gençlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Sandıklı’nın önemli bir tarihe sahip olduğunu vurgulayan Teşkilat Başkanı Ataş, “Bu gün burada genç kardeşlerimizle bir arada olmak mutluluk verici. Görüyoruz ki kültürlerini, örf ve adetlerini yaşatmaya çalışıyorlar. Sandıklı kültürüne has oyunlar ve buna benzer oyunları sergilediler. Kültürlerin yaşatılması, özellikle de gençlerimiz tarafından yeniden canlandırılması bizlere ayrı bir mutluluk verdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından halk oyunları ve kültürel oyunlar gençler tarafından sergilendi.