İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISI İSCEHİSAR’DA YAPILDI
İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISI İSCEHİSAR’DA YAPILDI
Okunma Sayısı: 1797

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, bu haftaki İl Yönetim Kurulu toplantısını İscehisar ilçesinde yaptı. Her ay bir ilçede İl Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştireceklerini ifade eden Yurdunuseven, ilk olarak İscehisar ilçesinden başladıklarını ifade etti.

 

İl Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla her hafta düzenli olarak yapılan Yönetim Kurulu toplantısını bu hafta İscehisar ilçesinde gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, ilçelerde Yönetim Kurulu toplantıları düzenleyeceklerini dile getirdi. AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Murat Dikmen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik ve ilçe yönetimi tarafından karşılanan Yurdunuseven ve İl Yönetimi Belediye toplantı salonunda İl Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdiler. Toplantı da konuşan İl Başkanı Yurdunuseven,  her ay bir ilçede yönetim kurulu üyeleriyle toplantı yaparak, ilçelerdeki teşkilat mensuplarıyla bir araya geleceklerini belirti. 

 

13 YILDA DESTAN YAZILDI

İscehisar ilçesinin 1 Kasım seçimlerinde en yüksek oy alan ilçe olduğunu hatırlatan Yurdunuseven, yatırımların ve hizmetlerin artarak devam edeceğini işaret etti. Afyonkarahisar’a son 13 yılda yapılan yatırımlardan da bahseden Yurdunuseven, “Afyonkarahisar’da partimizin iktidara gelmesiyle birlikte 2002 yılından bu güne kadar yatırımlarda destan yazıldı. Bakanımız Veysel Eroğlu baraj, gölet, sulama sistemleri, taşkın koruma tesislerini ilimize kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Milletvekillerimizde vatandaşlarımızla yakından ilgileniyorlar” dedi. İl Başkanı Yurdunuseven’in ardından toplantıya katılan İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel’de meclis olarak köylere yaptıkları yatırımlardan bahsetti. Yapılan konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimi ile toplantı sona erdi. Toplantıya İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel, İlçe Başkanı Murat Dikmen ve yönetimi ile Belediye Başkanı Mustafa Çibik katıldı.