MİLLETVEKİLİ ADAYI BEDER “ŞUHUT SANDIKLARI AK PARTİ OYLARIYLA PATLATACAK”
MİLLETVEKİLİ ADAYI BEDER “ŞUHUT SANDIKLARI AK PARTİ OYLARIYLA PATLATACAK”
Okunma Sayısı: 10371

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını Şuhut ilçe merkezinde ve köylerinde sürdüren AK Parti Milletvekili adayı Av. Fatih Beder, köy ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya geldi. ‘Yeni  Türkiye Yolunda’ AK Parti iktidarının hizmetlerini anlatan Beder, Şuhut halkının 7 Haziran seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla patlatacağını ifade etti.

 

İlk olarak Şuhut’da esnafı ziyaret yapan AK Parti Milletvekili adayı Av. Fatih Beder, daha sonra sırasıyla ilçe bağlı İcikli, Uzunpınar, Demirbel, Arızlı, Kılıçkaya, Oynağan, Karacaören köylerine giderek, vatandaşların isteklerini dinledi. Gittiği her köyde coşkuyla karşılanan Milletvekili adayı Beder, AK Parti’nin seçim beyannamesinden bahsetti. Beder, “7 Haziran Seçimleri Türkiye ve Afyonkarahisar için çok önemli. 13 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye’nin elde ettiği kazanımların kalıcı hale gelmesi, Türkiye’nin 2023 hedeflerini yakalayabilmesi ve yeni demokratik sivil bir  Anayasa  yapabilmesi için 7 Haziran seçimlerinde Şuhut’ta ve köylerinde AK Parti oylarının sandıkları patlatması gerekiyor” dedi.

 

SİZLERİN DESTEKLERİYLE 5’DE 5 YAPACAĞIZ

Köy ziyaretlerinde “Halka hizmeti Hakk’a hizmet” anlayışıyla yola çıktıklarını ifade eden AK Parti Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü; “Çünkü bizler milletimize sözde değil özde değer veren bir anlayış ile yola çıktık. Bundan sonra sizin Şuhutlunun Fatih kardeşi var. Hep beraber bu yollarda yürüyeceğiz. Bizler her zaman sizlere ulaşılabilir vekil olacağız. Bunun sözünü verdik. Yine veriyoruz. 7 Haziran seçimlerine ben inanıyorum ki Şuhutlular sandıklara damga vuracak.  Şuhut’un ve köylerindeki vatandaşların tek istediği AK Partinin yine iktidar olmasıdır. Ben bunu sizlerde görüyorum. Allah’ın izniyle yine, yeniden AK Partimiz büyük çoğunlukla Afyonkarahisar’da ve Türkiye’de birinci parti olacak, Sayın Başbakanımıza sözümüz var. En 400 milletvekilini TBMM’ye göndereceğiz. İnşallah sizlerin destekleriyle 5’de 5 yapacağız. Biz sizlerin desteklerine inanıyoruz. Sizlerinde AK Partiye ve bizlere inandığını biliyoruz” dedi. Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder’in Şuhut ilçe merkezinde ve köylerindeki ziyaretlerine İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yeşilırmak, AK Parti Şuhut İlçe Başkanı Ahmet Çelikkanat,  Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İl Genel Meclis Üyesi Ömer Tuncay, Mahir Kaynak ve çok sayıda partili katıldı.