MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZKAYA, DİNAR VE BÖLGESİNDE ÇALIŞMALARINI YÜRÜTÜYOR
MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZKAYA, DİNAR VE BÖLGESİNDE ÇALIŞMALARINI YÜRÜTÜYOR
Okunma Sayısı: 9445

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Av. Ali Özkaya seçim çalışmalarını Dinar, Başmakçı ve Dazkırı ilçelerinde sürdürdü. Özkaya, Dazkırı ilçesinde fabrika işçileriyle bir araya gelerek,  sorunlarını dinledi.

 

Dinar bölgesinde gece gündüz demeden çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren Milletvekili adayı Av. Ali Özkaya, Dinar ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katıldı. Dinar ilçesinde Çobansaray köyünü ziyaret eden Milletvekili Özkaya, köy sakinleriyle sohbet etti. AK Parti hükümetlerinin yaptı yatırım ve hizmetlerden bahseden Özkaya, “Onlar konuşurken partimiz hizmet yaptı ve sizlerin desteği ile yapmaya devam edecek. Bu gün burada sizlerin duasını ve desteğini almak için geldik. Partimize olan desteğinizin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Halkımıza hizmet etmek için yola çıktık. Çıktığımız bu yolda Allah bizlere yardım etsin” diyerek konuştu.

 

BAŞMAKÇI DA YATIRIMLARI İNCELEDİ

Dinar ilçesindeki çalışmalarının ardından Başmakçı ilçesine geçen Milletvekili adayı Av. Ali Özkaya, ilçe başkanı Ramazan Bozbaş ve yönetimi tarafından karşılandı. Başmakçı ilçe merkezinde gerçekleşen esnaf ziyaretinin ardından köylere geçen Milletvekili adayı Özkaya, Yaka köyüne yapılması planlanan piknik alanında incelemelerde bulundu. Yaka’nın ardından diğer köylere de giden Özkaya’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. “Halka hizmet etmek için yola çıktık” diyen Özkaya, köy ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet etti.

 

KÖYLERDE DESTAN YAZDIK

Başmakçının ardından Dazkırı’ya giden Milletvekili adayı Av. Özkaya, ilçe başkanı İsmail Şenoğul ve yönetimi ile ilçeye bağlı köyleri gezdi. Kızılören köyünde yapımı devam eden köprüyle ilgili yetkililerden bilgiler alan Özkaya, “Artık köylerimiz daha yaşanabilir bir hale geldi. Alt yapısı tamamlanmaya köyümüz kalmadı. Köylerimizin parke çalışmaları il özel idaresi tarafından yapılıyor. Köylerimizdeki yatırım ve hizmetler insanlarımızı memnun ediyor. Köylerimize hükümetlerimizle başlayan yatırımlar Allah’ın izni ve halkımızın desteği ile devam edecek. Partimiz köylerde yatırım destanı yazdı” dedi.

 

HALKIMIZIN BOŞ VAATLERE KARNI TOK

Dazkırı’daki ziyaretlerine fabrikalar ile devam eden Milletvekili adayı Av. Ali Özkaya, işçilerle bir araya gelerek muhalefete yüklendi. Muhalefetin vaatlerinin boş olduğunu belirten Özkaya, asgari ücrete ilişkin söylenenlerin gerçek dışı olduğunu vurguladı. Fabrikadaki işçilere seslenen Özkaya, “Muhalefet partilerin seçim vaatlerini sizler gibi bende dinliyorum. Ama boş vaatler verdiklerini kendilerinin bile inanmadıklarını görüyorum. Halkımızın böyle vaatlere karnı tok. Daha öncede ifade ettiğim gibi partimiz vaatlerinin tamamını yerine getirdi. ‘Bu hayal bunu yapamazlar’ diyerek bizleri eleştirenlerin hayaller gerçeğe dönüştüğünde şaşkına döndüklerini biliyoruz. AK Parti ne söz verirse yerine getirir.” Fabrika ziyaretinin ardından köy ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Özkay, Dazkırı’ya bağlı köyleri dolaştı.

 

SPORUN HER ALANINA DESTEK VERDİK

Dazkırı’nın ardından Dinar ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ‘Maryas Masterleri Futbol Turnuvası’na katılan Özkaya, sporculara başarılar diledi. Turnuvaya katılan oyuncularla yakından ilgilenen Milletvekili adayı Özkaya’ya futbolcular forma hediye etti. Futbol başta olmak üzere sporun her kademesine AK Parti hükümetlerinin destek verdiğini söyleyen Özkaya, “Eskiden şehirlerde çim ve halı saha yeteri kadar yoktu. Allah’a hamdolsun ki bu gün İl Genel Meclisimiz köylerimize halı saha yapıyor. Vatandaşlarımızın spor aktivite alanları genişletiliyor. Sizlerin desteği ile bu çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu. Özkaya’yı ziyaretlerinde İlçe Başkanları Burhanettin Yüksel, Ramazan Bozbaş, İsmail Şenoğul ile yönetim kurulu üyeleri yalnız bırakmadı.