MİLLETVEKİLİ ADAYI BEDER “7 HAZİRAN’DA OYUNLAR BOZULACAK”
MİLLETVEKİLİ ADAYI BEDER “7 HAZİRAN’DA OYUNLAR BOZULACAK”
Okunma Sayısı: 14215

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, 7 Haziran seçim çalışmalarını Sanayi Sitesi ve Çavdarlı Köyüyle sürdürdü. Hem sanayi esnafından hem de Çavdarlı da halktan tam destek alan Beder, “Ülkemizde AK Parti üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. İnşallah sizlerin sayesinde 7 Haziran’da bu oyunlar bozulacak” dedi

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Küçük sanayi esnafını ziyaretiyle başlayan Beder, burada esnafın sorunların ve isteklerini dinledi. Sanayi esnafından destek ve dua isteyen Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, “13 yıllık Ak Parti İktidarı ile yakalanan istikrar ve uygulanan başarılı ekonomik politikalar sayesinde büyük bir kalkınma hamlesi yakalayan ülkemiz, artık bölgesini izleyen değil bölgesinde söz sahibi olan ülke durumuna gelmiştir. Yine bunların göstergeleri neticesinde sanayi esnafı ekonomik olarak canlanmıştır. Geçmişte esnafın kan ağladığını hepimiz biliyoruz. Yüksek faizlerle bankalara abonman olmuşlardı. Şimdi ise bunları söylemek mümkün değil.  Esnafı en çok destekleyen hükümet AK Parti iktidarlarıdır. Hiç kimsede bunu inkâr edemez” diye konuştu.  

 

İSTİKRARLI KALKINMA DEVAM EDECEK

Çavdarlı köyünde büyük bir coşkuyla karşılanan Milletvekili adayı Av. Fatih Beder, düzenlenen açık hava mitinginde konuştu. Seçim beyannamesini vatandaşlara anlatan Beder, açık hava mitinginde şunları kaydetti; “2002 de Güçlü Lider, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bayrak yarışını güçlü Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu devam ettirmektedir. İstikrarlı kalkınmamız ivme kazanarak artmaktadır. Ülkemiz artık kendine çizilen alanın dışına çıkmaya başlamış bu da dış mihrakları harekete geçirmiştir. Böylesine önemli bir coğrafyada büyük ölçüde genç ve dinamik nüfusuyla öne çıkan ülkemiz, bölgesindeki ülkelerin olduğu kadar, küresel güçlerin de ilgisini çekmektedir. Özellikle dış mihrakların ülkemiz üzerinde oyunları vardı. Kaos yaratmak, hükümeti yıkmak gibi. Ama AK Parti iktidarı ile oynanan oyunların açığa çıkartmıştır. Ülkemiz ve Afyonkarahisar bunun farkına varmıştır. 13 yıldır olduğu gibi yine 7 Haziran’da Çavdarlı köyü sakinlerimiz bizlere önceki yıllarda desteklerini gösterdiler. Yine aynı şekilde artarak desteklerini istiyoruz. Biz sizlere güveniyoruz. Sizlerin de bizlere güvendiğini biliyoruz.” Yapılan konuşmaların ardından Milletvekili adayı Beder, vatandaşlarla yakından ilgilendi. Beder’e ziyaretlerinde Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez ilçe başkanı Bülent Eser ve yönetimi, İl Genel Meclis üyeleri, il kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer eşlik etti.