ÖZKAYA VE SIVACI “TEŞKİLATLARIMIZ ÖZVERİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTILAR”
ÖZKAYA VE SIVACI “TEŞKİLATLARIMIZ ÖZVERİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTILAR”
Okunma Sayısı: 1718

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ile Prof. Dr. Remziye Sıvacı, ilçelere yönelik teşekkür ziyaretlerine devam ettiler. Özkaya ve Sıvacı, seçimlerde özverili bir şekilde çalışan ilçe teşkilatlarla bir araya gelerek, “Gösterdiğiniz gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Geçtiğimiz Cuma günü ilçe teşkilatlarına yönelik teşekkür ziyaretlerine başlayan AK Parti Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Prof. Dr. Remziye Sıvacı, hafta sonu da ziyaretlerine Şuhut, Çobanlar, Bolvadin, Çay ve Sultandağı ilçelerine gerçekleştirdi. İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel ve partililerinde katıldığı ziyaretlerin ilk durağı Şuhut ilçesini oldu. AK Parti Şuhut İlçe Başkanı Ahmet Çelikkanat ve yönetimi tarafından karşılanan Milletvekilleri Özkaya ve Sıvacı, parti binasında teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, fikir alış verişinde bulundular.

 

YENİ TÜRKİYE YOLUNA DEVAM EDECEĞİZ

Şuhut ilçesinin ardından sırasıyla Çobanlar, Bolvadin, Çay ve Sultandağı ilçelerine geçen Milletvekilleri Özkaya ve Sıvacı ile beraberindekileri ilçe başkanları ve yönetimleri karşıladı. İlçe teşkilatlarında coşkulu bir şekilde karşılanan Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Prof. Dr. Remziye Sıvacı birer konuşma yaparak, teşkilatlara gösterdikleri özveri çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. İlçe ziyaretlerinin ardından bir açıklama yapan İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Seçimden sonraki gün Bismillah dedik ve çalışmalarımıza başladık. Teşkilatlarımızla birlikte yılmadan Yeni Türkiye yoluna devam edeceğiz. Başbakanımızın söylediği gibi seçimler AK Parti’siz bir Türkiye siyasetinin imkansızlığını ortaya koymuştur. Partimiz bu gün de yarında Türkiye siyasetini yönetmeye devam edecektir” dedi. Yapılan konuşmaların ardından milletvekilleri, ilçe teşkilatları ve partililerle sohbet etti. Daha sonra Milletvekilleri teşkilat mensuplarıyla birlikte fotoğraf çektirdi.