BAKAN VEYSEL EROĞLU, ŞUHUT İLÇESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI
BAKAN VEYSEL EROĞLU, ŞUHUT İLÇESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI
Okunma Sayısı: 1839

Şuhut Kaymakamlığı ve Şuhut Belediyesi’nin organizasyonuyla ilçede gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bayramda görev yapan asker ve polislere selam gönderdi. Eroğlu, “şehit ve gazilere minnet borçluyuz” dedi.

 

Şuhut’ta yapımı yeni tamamlanan Veysel Eroğlu iş merkezinde kaymakamlık ve belediyenin organizasyonuyla gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun yanı sıra Vali Hakan Yusuf Güner, Milletvekilleri Ali Özkaya, Halil Ürün ve Remziye Sıvacı ile Milletvekili adayları Hatice Dudu Özkal, Mehmet Koca, Cengiz Sağlam, İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel ile il ve ilçe protokolü katıldı. Şuhutluların yoğun ilgi gösterdiği Veysel Eroğlu, ilçe girişinde partililer karşıladı. Vatandaşlarla bayramlaşan Eroğlu’nun iş merkezine gelişi sırasında dakikalarca havai fişek atıldı.

 

ÜLKEME HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM

Gösterilen ilgiden memnun kalan Bakan Eroğlu, kendisine sevgi gösterisinde bulunan çocukları da sevdi. Vali Hakan Yusuf Güner ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un bayram konuşmalarının ardından Bakan Veysel Eroğlu da vatandaşların bayramını kutladı. Yeniden Afyonkarahisar’dan aday olduğunu hatırlatan Eroğlu, “Bu can bu tende oldukça Şuhut’a, Afyonkarahisar’a, Türkiye’mize hizmet edeceğim” dedi. Bayramda görev yapan emniyet mensuplarına da kolaylık dileyen Eroğlu sözlerini şöyle tamamladı, “Birlik ve beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza edelim. Hudut boylarında nöbet tutan kahraman askerlerimizi ben de buradan selamlıyorum. Onlar medarı iftarlarımız. Emniyet teşkilatımızı polislerimizi selamlıyorum. Şehitlerimiz Allahtan gani gani rahmet niyaz ediyorum. Ruhları şad olsun. Bu vatan, bayrak ve ezan için kanlarını, canlarını verenler için minnet borçluyuz.” Yapılan konuşmanın ardından Bakan Eroğlu ve beraberindekiler ilçe halkı ile bayramlaştılar.