EVCİLER, MİLLETVEKİLİ ADAYI CENGİZ SAĞLAM’I BAĞRINA BASTI
EVCİLER, MİLLETVEKİLİ ADAYI CENGİZ SAĞLAM’I BAĞRINA BASTI
Okunma Sayısı: 6347

1 Kasım günü yapılacak seçimler öncesi çalışmalarına devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, Evciler ilçesini ve ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Geçtiğimiz 18 Eylül’de Milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hummalı bir şekilde devam eden AK Parti Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, beraberindeki İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Selman ve Fatih Okyar ile birlikte Evciler ilçesine çıkarma yaptı. İlk olarak AK Parti Evciler İlçe Başkanı Şevki Karataş’ı ziyaret eden Milletvekili adayı Sağlam, daha sonra ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. İlçe halkının sorunlarını da dinleyen Milletvekili adayı Sağlam’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Evciler halkının her zaman istikrardan yana olduğunu vurgulayan Sağlam, son 12 yıldır siyasi istikrarın yatırım ve hizmetlerin yapılmasında önemli bir rol oynadığını belirtti. Sağlam, “Evciler halkı bizleri bağrına bastı. Vatandaşlarımızın partimize olan güveni bizlere oldukça mutlu etti. İnanıyorum ki 1 Kasım seçimlerinde Evciler yeniden siyasi istikrarın devam etmesi için oy kullanacaklar” dedi.

 

BİZ MİLLETİMİZE SEVDALIYIZ

Evciler ilçe merkezindeki temaslarının ardından ilçeye bağlı köyleri de ziyaret eden Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, Altınova, Baraklı, Maden ve Gökçek köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Beraberindeki heyetle birlikte köylerdeki vatandaşların taleplerini dinleyen Sağlam, AK Parti’nin üreticiden yana olduğunu söyleyerek, çiftçi ve besiciye nakdi olmak üzere bir çok destekleme yaptığını ifade etti. Gittiği her köyde büyük bir coşkuyla karşılanan Sağlam, “İnsanlarımızı seviyoruz. Onlarda bizi seviyor. 2002 yılında başlayan millet sevdası Allah’ın izni ile bu günde devam ediyor” diyerek konuştu. Sağlam, konuşmasının ardından ziyaretlerine gün boyu devam etti. Milletvekili adayı Sağlam’a ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Selman ve Fatih Okyar’ın yanı sıra İlçe Başkanı Şevki Karataş, İl Genem Meclis Üyesi Sezai Dağlı ile teşkilat mensupları eşlik etti.