AK PARTİ’DEN BERAAT KANDİLİ PROGRAMI
AK PARTİ’DEN BERAAT KANDİLİ PROGRAMI
Okunma Sayısı: 14649

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay geçtiğimiz Miraç Kandili’nde olduğu gibi Beraat Kandili’nde de vatandaşlara ve parti teşkilatına çağrıda bulunarak Paşa Camii’nde düzenlenecek kandil programına davet etti. Çağrıya cevap veren vatandaşlar ve partililer camiye akın etti.
 
Cumartesi akşam namazına müteakip düzenlenen programda eller semaya açıldı, dualar edildi. Yoğun katılım olduğu camide pandemi kuralları gereği sosyal mesafeye dikkat edildi.
 
Dualar eşliğinde idrak edildi
 
Saat 21:00’dan sonra sokağa çıkma yasağı olması nedeniyle akşam namazından sonra başlayan program yatsı namazına kadar devam etti. Vatandaşlar, namaz kılarak dualar etti. Mübarek gecede vatandaşlar vaazlar dinleyerek İslam aleminin Beraat Kandili’ni dualar eşliğinde idrak etti. AK Parti teşkilatları ile birlikte çok sayıda vatandaş Paşa Camiinde yoğunluk oluşturdu.
 
“Rabbim inananların dualarını kabul buyursun”
 
Camii çıkışı bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Uluçay, “Beraat Kandili dolayısıyla teşkilatımız ile birlikte vatandaşlarımızın da katılımları ile Paşa Camii'nde düzenlenen programa katıldık. Camii çıkışında ise Gençlik kollarımıza mensup gençlerimiz cemaatimize ikramlarda bulundular. Rabbim tüm inananların dualarını kabul buyursun inşallah” dedi.