AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN’DEN RAMAZAN AYI MESAJI
AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN’DEN RAMAZAN AYI MESAJI
Okunma Sayısı: 10143

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Bu ay, yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran, mucizelerle dolu bir aydır” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “11 ayın sultanı olan Ramazan ayı; hem dini, hem sosyal hem de kültürel hayatta önemli bir yere sahip olması dolayısıyla, aziz milletimizin derin köklerinde yatan dayanışma ve yardımlaşma ruhunun ortaya çıktığı özel bir dönemdir” dedi.
 
“Mucizelerle dolu bir ay”
 
“Bu mübarek ayda, öğrendiğimiz sabırla küresel pandemi koronavirüs salgınına karşı da büyük bir sabır örneği göstererek el birliği ile başarıyla çıkacağımıza inancımız tamdır” diyen Sezen mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ramazan ayı, rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı kutsal bir aydır. Mağfiret, bolluk ve bereket ayı olan bu ay, yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran, mucizelerle dolu bir aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni eder, başta Afyonkarahisarlı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”