“ŞEHRİMİZİN DÜNYAYA AÇILAN ULUSAL YAYIN KURULUŞU”
“ŞEHRİMİZİN DÜNYAYA AÇILAN ULUSAL YAYIN KURULUŞU”
Okunma Sayısı: 16352

Kanal 3 televizyonunun kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen mesajında, “Şehrimizin dünyaya açılan ulusal yayın kuruluşu” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, ilimizde 2009 yılında yayın hayatına başlayan ve şehrimizin dünyaya açılan penceresi konumundaki Kanal 3 Televizyonunun kuruluşunun 11. Yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, Kanal 3’ün, tarafsız, ilkeli habercilik anlayışı ve alanında profesyonel kadrosu ile kendini sürekli yenileyen şehrimizin dünyaya açılan ulusal yayın kuruluşu olduğunu söyledi.
 
Her kesime hitap eden bir kanal
 
Sezen, “11 yıllık birikiminin yanı sıra milli-manevi değerleri gözeten programları ile şehrimizle birlikte bölgemize her kesimden insana hitap eden ve milletimizin güvenini kazanan Kanal 3, Afyonkarahisar’ın tanımında da büyük bir role sahiptir. Kanal 3 televizyonunun 11. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e, Haber Müdürü Kadir Kaplan, Spor Müdürü Salih Özkılınç, Programlar Müdürü Hülya Kasnak, Teknik Müdürü Enver Gündüz ve sahada çalışan değerli mensuplarına başarı dileklerimi iletiyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum." ifadesini kullandı.