BAŞKAN SEZEN ANAHABER GAZETESİNİN 15. YAYIN YILINI KUTLADI
BAŞKAN SEZEN ANAHABER GAZETESİNİN 15. YAYIN YILINI KUTLADI
Okunma Sayısı: 31030

Anahaber Gazetesi’nin kuruluşunun 15. yılını kutlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen “Halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine de ses olan, tarafsız yayın ilkesi doğrultusunda ilkeli habercilik yapan Anahaber Gazetesine yayın hayatında başarılarının devamını dilerim” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Anahaber Gazetesi’nin kuruluşunun 15. yılını kutlayarak basının ve özellikle yerel basının önemine değindi. Anahaber Gazetesinin sahip olduğu geçmişiyle, şehrin birçok konusuna tanık olduğunu kaydeden Sezen, “Basın kuruluşları hem kamu kurumlarının sorunlardan haberdar olmasını hem de vatandaşın yapılan hizmetler konusunda bilgilenmesini sağlamaktadır” dedi.
 
“Başarılarının devamını dilerim”
 
Sezen açıklamasında, “19 Aralık 2005 yılından bugüne kadar şehrimizin sosyal ve kültürel yaşantısında, ekonomik gelişiminde, halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine de ses olan, tarafsız yayın ilkesi doğrultusunda ilkeli habercilik yaparak, haber araştırmalarıyla kaynak oluşturarak halkı aydınlatan Anahaber Gazetesine yayın hayatında başarılarının devamını diler, şehrimizin değişim ve gelişiminde, geldiği noktada katkılarının artarak devam etmesini ümit ediyor, Anahaber Gazetesi sahibi Bekir Yeşilay ve dizgicisinden muhabirlerine kadar bütün çalışanlarını en samimi duygularımla kutlarım.”