AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN GAZETE 3’ÜN 11. YILINI KUTLADI
AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN GAZETE 3’ÜN 11. YILINI KUTLADI
Okunma Sayısı: 18123

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen Gazete 3’ün 11. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Gazetecilik mesleğine yakışan habercilik anlayışını takdir ediyorum” ifadelerine yer verdi.
 
26 Ağustos 2008 yılında kurulan Gazete 3’ün kuruluşunun 11. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen “İlimizin en genç ve dinamik gazetesi Gazete 3, yıllardır ilkeli ve başarılı çalışmalarını takip ettiğimiz Gazete 3’ün kuruluşunun 11. yıl dönümünü kutluyorum” dedi.
 
“Gazete 3 şehrimize büyük katkılar sağlamıştır”
 
Sezen mesajında, “Şehrimizde 11 yıldır, ilkeli, objektif yayın anlayışını istikrarlı bir şekilde başarıyla sürdüren Gazete 3’ün kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyorum. Kurulduğu günden bu yana tarafsız, ilkeli gazetecilik anlayışıyla yayın hayatını başarıyla sürdüren Gazete 3, kuruluşunun 10. yılını geride bırakarak 11. yaşına girmiştir. Gün geçtikçe büyüyen ve büyüdükçe hem kendine hem de şehrimize büyük katkılar sağlayan Gazete 3, dinamik, çalışkan, başarılı yönetim ve personeli ile bayrağı zirveye taşıyacaktır. Zira basın çağın en dinamik mesleklerinden biridir. İnsanlara haber ve bilgi sağlamak gibi çok yönlü bir görev içeren gazetecilik, toplumu bilinçlendiren, ülkenin çağdaşlaşma sürecinde büyük rol üstlenen meslekler arasındadır. Gazetenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde 11 yıldan buyana yapmakta olduğu faydalı ve başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz” ifadelerine yer verdi.