“İSTANBUL SEÇİMLERİNİ KAZANARAK DÖNECEĞİZ”
“İSTANBUL SEÇİMLERİNİ KAZANARAK DÖNECEĞİZ”
Okunma Sayısı: 38176

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, AK Parti Genel Merkezi'nin talimatı ile İstanbul'da sahaya iniyor. Pazartesi’den itibaren seçimin sonuna kadar İstanbul’un çeşitli ilçelerinde saha çalışması yapacak olan Sezen, İstanbul'da ikamet eden yaklaşık 60 bin Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz ile buluşacak.
 
23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimleri için geri sayım başladı. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de AK Parti Genel merkezinin talimatları doğrultusunda İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte İstanbul’da sahaya iniyor.
 
STK’ların temsilcileri ile görüşecek
 
İstanbul’da yaşayan 60 bin Afyonkarahisarlı seçmen ile tek tek görüşecek olan Sezen, gece gündüz demeden AK Parti’nin belediye başkan adayı Binali Yıldırım'ın seçilmesi için kurmay ekibiyle çalışma yapacak. Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileriyle de görüşmeler yapacak Sezen'in Afyonkarahisar Marmara Dernekleri Federasyonu (MADEF) ve MADEF’e bağlı dernekler üzerinde yoğun bir saha çalışması yapması bekleniyor.
 
“60 bin hemşehrimizle görüşeceğiz”
 
İstanbul ziyareti öncesi bir açıklama yapan Sezen, “İstanbul Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım için Pazartesi’den itibaren Genel Merkezimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda sahaya iniyoruz. Pazartesi başlayacağımız çalışmalara seçime kadar devam edeceğiz. Seçimlerde saha ile birlikte seçimde de görev alarak vazifemizi yerine getireceğiz. Adayımız Binali Yıldırım'ı inşallah İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız. İstanbul'da yaklaşık 60 bin hemşehrimiz var. Burada ikamet eden hemşerilerimizle tek tek görüşüp desteklerini isteyeceğiz. Şu anda milletvekillerimiz orada saha çalışmalarını sürdürüyor. Belediye başkanlarımız da şu anda orada bir çalışma içerisinde saha çalışmalarına devam ediyorlar. İnşallah İstanbul seçimleirni kazanarak ilimize döneceğiz” dedi.