BAŞKAN SEZEN, ODAK GAZETESİNİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI
BAŞKAN SEZEN, ODAK GAZETESİNİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI
Okunma Sayısı: 31200

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde 25 yıldır aralıksız yayın hayatını sürdüren Odak Gazetesinin kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Kuruluşundan bu yana ilimiz basın sektörüne öncülük eden ve sıra dışı haberlerle okura farklı bir habercilik anlayışı yaşatan Odak Gazetesi saygın ve cesur gazetecilik rotasında durmadan ilerliyor” dedi.
 
Çağın en dinamik mesleklerinden birisinin de gazetecilik olduğunu kaydeden AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, bu mesleğin de insanlara haber ve bilgi sağlamak gibi çok yönlü bir görevi olduğunu ifade etti.
 
“Emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını kutlarım”
 
Sezen mesajında, “Basın kuruluşları toplumu bilinçlendiren, ülkenin büyümesi ve gelişmesinde büyük bir role sahiptir. Gazetenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde 25 yıldan buyana yapmakta olduğu faydalı ve başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Kuruluşundan bu yana ilimiz basın sektörüne öncülük eden ve sıra dışı haberlerle okura farklı bir habercilik anlayışı yaşatan Odak Gazetesi çeyrek asır önce çıktığı yolda belirlediği yenilikçi, dinamik, saygın, cesur gazetecilik rotasında durmadan ilerliyor. Tüm kesimlere tarafsız kalarak doğru ve ilkeli habercilikten asla ödün vermeyen Odak Gazetesi, 25 yıllık süreçte çok zorlu koşullarda halkın sesi ve nefesi olma çabasının içindedir.  Afyonkarahisar yerel basınında pek çok konuda öncülük yaparak ilklere imza atmış ve halkın yararını gözeterek tutarlı yayınlarıyla her kesimin haklı beğenisini kazanan Odak Gazetesinin 25. kuruluş yıldönümü nedeniyle tüm emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını kutlar, başarılarla dolu nice yıllar dilerim” ifadelerine yer verdi.