SEZEN AFYONKARAHİSAR HALKINI ‘SEVGİ YÜRÜYÜŞÜNE’ DAVET ETTİ
SEZEN AFYONKARAHİSAR HALKINI ‘SEVGİ YÜRÜYÜŞÜNE’ DAVET ETTİ
Okunma Sayısı: 11199

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi yarın (Cumartesi) il teşkilatının düzenleyeceği "Sevgi Yürüyüşü"ne tüm Afyonkarahisarlıları davet etti.
 
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi, seçim propaganda çalışmalarımızın sonuna yaklaştığımız 30 Mart Cumartesi günü saat 13:30’da Yeşilyoldaki seçim bürosu önünden başlayacak. Sevgi yürüyüşümüze tüm Afyonkarahisar hemşerilerimizle bir arada olmayı umut ediyoruz” dedi.
 
“31 Mart’taki seçim, hedeflerimizin son kilidi konumundadır”
 
“31 Mart’taki seçim, hedeflerimizin son kilidi konumundadır” diyen Sezen mesajında, “Milletimiz 31 Mart seçimlerinde bu kilidin anahtarını da açarak 2023 hedeflerine ulaşmamıza vesile olacaktır. Son söz ve son karar artık aziz milletimizindir. İnşallah milletimiz tercihini yine AK Parti’den yana kullanarak adaylarımızı ilimize, ilçelerimize ve beldelerimize layık görecektir. Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi seçilecek kadrolarımız, mevcut hizmetleri devam ettirerek halkımızın sorun ve taleplerine gerekli çözümleri üretecektir” ifadelerine yer verdi.