OY KULLANACAKLARI YERLER VE SAATLERİ BELLİ OLDU
OY KULLANACAKLARI YERLER VE SAATLERİ BELLİ OLDU
Okunma Sayısı: 12799

Vatandaşlar 31 Mart'ta yerel yöneticileri belirlemek üzere sandık başına gitmeye hazırlanırken, AK Parti İl Başkanı, Belediye Başkanı, Belediye Başkan adayı ve milletvekillerinin oy kullanacakları yerler de belli oldu.
 
Uzunca bir süredir devam eden yerel seçim mesaisinde sona gelindi. Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de Pazar günü vatandaşları belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri ile mahalle muhtarlarını belirlemek üzere sandık başına gitmeye hazırlanıyor, ilimizin siyasi ve yerel yöneticilerinin de oy verecekleri sandıklar ile saatler de belli oldu.
 
İl Başkanı Sezen Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu’nda oy verecek
 
Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen saat 13:00 da Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu’nda oy kullanacak. Saat 10:00 da da Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulunda oy kullanacak. Yine aynı saatte Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek Gedik Ahmet Paşa İlkokulu’nda (AK Parti İl Binası Karşısı) 1143 nolu sandıkta oyunu kullanarak vatandaşlık görevini yerine getirecek.
 
Eroğlu Şuhut’ta, Yurdunuseven ilimizde, Özkaya Ankara’da oy kullanacak
 
Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da oyunu her zaman olduğu gibi Şuhut İlçesi Kurtuluş İlkokulunda saat 10:30 da 1024 numaralı sandıkta kullanacak. Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Atatürk ilkokulunda saat:11.00 da 2035 nolu sandıkta oyunu kullanacak. Milletvekili Ali Özkaya ise oyunu Ankara’da kullanacak. Arjantin ilköğretim okulunda oyunu kullanacak olan Özkaya daha sonra Afyonkarahisar’a dönecek.