“ANAHABER GAZETESİ HALKIN DUYGULARINA TERCÜMANDIR”
“ANAHABER GAZETESİ HALKIN DUYGULARINA TERCÜMANDIR”
Okunma Sayısı: 21583

Anahaber gazetesinin 13. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “Tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan Anahaber gazetesinin kuruluş yıldönümünde değerli tüm basın çalışanlarını tebrik ederim” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Anahaber Gazetesinin kuruluşunun 13. Yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 
“Yerel basının işlevi son derece önemlidir”
 
Sezen mesajında basının, kamuoyunun bilgilendirilmesinde, tarafsız yayınlarla halkın haber alma hakkının kullanılmasında çok önemli bir güç olduğunu ifade etti. Sezen, “Kamuoyunun sesi ve nefesi olma çabasının içinde olan yerel basının işlevi de son derece önemlidir. Şehrimiz yerel basınında pek çok konuda önemli haberlere ve ilklere imza atmış, halkın yararını gözeten tutarlı yayınlarıyla okuyucularının haklı beğenisini kazanan Anahaber Gazetesi’nin 13. kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan Anahaber gazetesinin kuruluş yıldönümünde değerli tüm basın çalışanlarını tebrik ederim. Başarılı yayıncılık faaliyetlerinizin, şehrimizin gelişimine sunmuş olduğunuz katkıların devamını dilerim” dedi.