AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN KADINANA GAZETESİNİN 14. YILINI KUTLADI
AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN KADINANA GAZETESİNİN 14. YILINI KUTLADI
Okunma Sayısı: 23823

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen Kadınana Gazetesinin 14. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Gazetecilik mesleğine yakışan habercilik anlayışını takdir ediyorum” ifadelerine yer verdi.
 
1 Aralık 2004 yılında kurulan Kadınana Gazetesi’nin kuruluşunun 14. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen “Yıllardır sürdürdüğü objektif ilkeli ve seviyeli yayın politikalarıyla başarılı çalışmalarını takip ettiğimiz Kadınana gazetesinin kuruluşunun 14. yıl dönümünü kutluyorum” dedi.
 
“Başarılarını devamını diliyorum”
 
Sezen mesajını, “Yıllardır Afyonkarahisar da varlığını hissettiren, vatandaşlarımızın gözü, kulağı olan ve bununla birlikte düsturundan ayrılmadan bugünlere kadar gelen Kadınana Gazetesi kamuoyu adına çok önemli bir görevi başarıyla yürütüyor. Gazetecilik mesleğine yakışan habercilik anlayışı takdire şayandır. Evrensel değerlerden taviz vermeyen halkın değerleriyle uyumlu ciddi, objektif sansasyondan uzak bir yayıncılık anlayışı güden Kadınana Gazetesi Afyonkarahisar'ın değerlerine büyük katkılar sağlamıştır. Gazetenin kuruluşundan bugüne kadar emek sarf eden tüm saygıdeğer yönetici ve çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadeleri ile noktaladı.