“RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM”
“RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM”
Okunma Sayısı: 29264


 
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 80. yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak “Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarıyla, vatanı uğruna şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 
“Tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır”
 
Sezen mesajında şu ifadelere yer verdi: “İstiklal mücadelesine önderlik eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk eşsiz zaferler ile milletimizi ortak bir ideal etrafında birleştirerek dünyanın takdirini kazanmış kahraman ve saygın bir askerdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarihe iz bırakan bir komutandır. Onun en büyük özelliği ise aziz milletimize duyduğu güven ve saygıdır. 1919'da başlayan mücadele ile birlikte 1923'te Cumhuriyetle birlikte taçlanan bu zaferlerle dolu büyük mücadele ile tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır.”
 
“2023 hedefleri için mücadelemizi sürdüreceğiz”
 
Sezen mesajını, “Bizler de Gazi Mustafa Kemal'in kurmuş ve emanet etmiş olduğu bu cennet vatanı sürekli daha iyi ve ileriye taşımak, 2023 hedeflerine ulaşmak ve tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkesi etrafında birleştirerek yılmadan ve yorulmadan mücadelemizi sürdüreceğiz. Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarıyla, vatanı uğruna şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” ifadeleri ile noktaladı.