BAŞKAN SEZEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE MADEN RUHSATLARINI GÖRÜŞTÜ
BAŞKAN SEZEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE MADEN RUHSATLARINI GÖRÜŞTÜ
Okunma Sayısı: 29730

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı öncesinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Sezen görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mermer sektörünün ruhsat problemlerini dile getirdi.
 
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen geçtiğimiz Cuma günü AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı öncesinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.
 
Başkan Sezen anlattı, Cumhurbaşkanı Erdoğan imzalattı
 
İlimizdeki devam eden ve yapılacak projelerle ilgili istişarelerde bulunan Sezen, özellikle mermer sektörünün ruhsat problemlerini dile getirdi. İl Başkanı Sezen görüşme sonucunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları sonucu ruhsatların imzalanmasını sağladı. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehrimize verdiği öneme vurgu yaptığını kaydeden Sezen, “Afyonkarahisar’ın Cumhurbaşkanımızın gönlünde ayrı bir yeri var. Şehrimize büyük önem veriyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimizden aldığı enerjinin hem yurtdışı hem de yurt içine yansımalarını hepimiz biliyoruz. İlimizin AK Parti’nin kuruluşuna ev sahipliği yapması hasebiyle Sayın Cumhurbaşkanımız şehrimize bir vefa duygusu ile yaklaşıyor. Bu nedenle yapılacak olan ve devam eden projelerin takipçisi olacağı mesajını verdi” diye konuştu.