“2023 HEDEFLERİMİZE ADIM ADIM İLERLİYORUZ”
“2023 HEDEFLERİMİZE ADIM ADIM İLERLİYORUZ”
Okunma Sayısı: 10282

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, 29 Ekim Cumhuriyet bayramının 95. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sezen, “Terör örgütleri, manşetler ve kurulan tezgâhlarla yapılan saldırılara rağmen 2023 hedeflerimize adım adım ilerliyoruz” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Kurtuluş Savaşı'nda büyük acı ve kederlerin ardından zaferin sevincini yaşayan Türk halkı ortak bir geçmişe sahip olmanın ve büyük Türkiye yolunda geleceğe doğru yol almanın sorumluluklarını üzerinde taşımaktadır.  Bu topraklar büyük zaferlere şahittir ve bu vatan atalarımızdan bize emanettir. Biz de bu emaneti ve üzerinde bulunan bütün zenginlikleri çoğaltarak gelecek nesillerimiz olan evlatlarımıza teslim edeceğiz” dedi.
 
“Ülkemiz mazlum ve mağdurların umut kapısıdır”
 
“Aziz milletimizin mayası da mazisi de sağlamdır” diyen Sezen mesajını şu ifadelerle noktaladı: “Bu yüzdendir ki yüzyıllardır boyunca barış ve esenlik duygularıyla bir ve beraber olan bu büyük milleti kimse bölemeyecektir, parçalayamayacaktır. Ülkemiz bütün dünyadaki mazlum ve mağdurları umut kapısıdır.  Bugüne dek terör örgütlerinin her daim hedefinde olmamızın sebebi de işte budur. Terör örgütleri, manşetler ve kurulan tezgâhlarla yapılan saldırılara rağmen 2023 hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyor, bin bir çaba ve zorluklarla bu güzel cennet vatanı bizlere bırakan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şanlı ecdadımızı saygı ile yâd ediyorum.”