“ŞEHRİMİZ DÜNYAYA ŞİFA DAĞITIYOR”
“ŞEHRİMİZ DÜNYAYA ŞİFA DAĞITIYOR”
Okunma Sayısı: 40331

AK Parti İl Başkanımız Av. Hüseyin Sezen, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Afyonkarahisar Barosu, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı Adalet Komisyon ve İkinci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fatih Serdar Köken’i ziyaret etti. AFSÜ ziyaretinde konuşan Sezen, “şehrimiz dünyaya şifa dağıtıyor” dedi.
 
AK Parti İl Başkanımız Av. Hüseyin Sezen, beraberinde milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Okumuş Başkan Sezen ve milletvekilleri Yurdunuseven ve Özkaya’ya teşekkür etti.
 
“Şehrimizin önemli kazanımlarındandır”
 
Ziyarette konuşan İl Başkanı Sezen ise “Üniversitemiz şehrimizin önemli kazanımlarından biridir. Ben inanıyorum ki kısa vadede şehrimizi sağlığın merkezi haline getirecektir. Bu da şehrimizin adını dünyada termal ile birlikte anılan ikinci tanıtım yönü olacaktır. Zaten şu anda şehrimiz, termalin sağlamış olduğu sağlık imkânlarını kullanarak deyim yerindeyse sadece Türkiye değil dünyaya şifa dağıtmaktadır. Biz de bu vesileyle yeni kurulan üniversitemize atanan Sayın rektörümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Görevinde başarılar dilerim. Allah utandırmasın” dedi.
 
Baro, Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza mahkemesi başkanına ziyaret
 
AK Parti İl Başkanımız Av. Hüseyin Sezen ve milletvekillerimiz Ali Özkaya ile İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ziyaretinin ardından Baro Başkanı Turgay Şahin, son HSK kararnamesi ile ilimizde göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı Adalet Komisyon ve İkinci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fatih Serdar Köken'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
Başkan Sezen bu ziyaretlerin ardından milletvekillerimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte ilimize özgü 500 yıllık bir gelenek olan 40 ayrı kazanda 40 hatimle yapılan şifalı aşurelerden dağıttı.