MİLLETVEKİLLERİMİZ KAYITLARINI YAPTIRDI
MİLLETVEKİLLERİMİZ KAYITLARINI YAPTIRDI
Okunma Sayısı: 48132

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, mazbatalarını aldıktan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) gelerek kayıtlarını yaptırdılar.
 
24 Haziran seçimlerinin ardından Afyonkarahisar’dan Milletvekili seçilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kayıtlarını yaptırdılar. Bakan Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, kayıt sonrası meclis çalışanlarına ve basın mensuplarına teşekkür ettiler.
 
“Afyonkarahisar’a hizmet etmeye devam edeceğiz”
 
Kayıt töreninde ilk kaydı Bakan Veysel Eroğlu yaptı. Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’de kayıtlarını yaptırarak 27. Dönem Milletvekili oldular. Yurdunuseven ilk kez milletvekili olduğu için rozetini eşi Elif Yurdunuseven taktı. Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven de birer konuşma yaparak, Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.
 
“Afyonkarahisar yüzde 70 destek verdi”
 
Bakan Veysel Eroğlu, kendisini takip eden gazetecilere lokum, kaymaklı ekmek kadayıfı ve kabak tatlısı ikram etti. Eroğlu, "Afyonkarahisar milletvekilleri olarak milletin hizmetindeyiz. Afyonkarahisar bu dönem çok başarılı oldu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yaklaşık yüzde 70 oranında destek verdi” dedi. 
 
Sezen: Görevlerinde başarılar diliyoruz
 
Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen de, Bakan Eroğlu, Milletvekilleri Özkaya ve Yurdunuseven’e başarılar diledi. 24 Haziran seçimlerinin Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyen Başkan Sezen, “Partimizde Milletvekili seçilen Bakanımız Veysel Eroğlu başta olmak üzere Ali bey ve İbrahim beye görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.