“SÖZ HAKKI AFYONKARAHİSARLI HEMŞEHRİLERİMİZİN”
“SÖZ HAKKI AFYONKARAHİSARLI HEMŞEHRİLERİMİZİN”
Okunma Sayısı: 40274

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili
seçimlerinde oyunu Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu’nda 2021 numaralı sandıkta kullandı.
 
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen sabah saatlerinde Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu’a geldi. 2021 numaralı sandıkta  oyunu kullanan Sezen’e eşi ve çocukları da eşlik etti.
 
“İnşallah sonuçlar hayırlı olur”
 
Sezen oyunu kullandıktan sonra kameralın karşısına geçti, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sezen, “24 Haziran’ın sabahına uyanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. En büyük dileğimiz emniyetli bir şekilde, kazasız belasız bir seçim geçirmek. Partiler bir ay boyunca gece gündüz demeden çalıştılar. Kampanyalarını yaptılar, beyannamelerini, vaatlerini ve icraatlarını anlattılar. Bu gün söz hakkı seçmenimizin. Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin. İnşallah sonuçlar hayırlı olur. Seçim güvenliği açısından şuanda herhangi bir sıkıntı yok. Teşkilat mensuplarımız görevlerinin başında” dedi.
 
‘Sandığa gidin’ çağrısı yaptı
 
Afyonkarahisar geneline yaklaşık 6 bin seçmen görevlisinin sandıklara sahip çıktığını söyleyen Sezen sözlerini, “Ben hemşerilerimden sandığa gelerek iradelerini sandığa aktarmalarını istiyorum” ifadeleri ile noktaladı.
 
Bakan Eroğlu ile birlikte okul ziyareti yaptı
 
Sezen, oyunu kullandıktan sonra, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile birlikte Şuhut ve Afyonkarahisar’da sandık kurullarını ziyaret etti. Şuhut ilçesinde beş ayrı okulu ziyaret eden Sezen, Afyonkarahisar merkezde de Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Şemsettin Karahisari Ortaokulu, Cumhuriyet Lisesi, Kocatepe Anadolu Lisesi, Kocatepe İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.