KOCA’DAN SEZEN’E NEZAKET ZİYARETİ
KOCA’DAN SEZEN’E NEZAKET ZİYARETİ
Okunma Sayısı: 29099

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca, AK Parti İl Başkan vekili Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu.
 
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca ilimizde bir takım ziyaretlede bulundu. İlk olarak seçim koordinasyon merkezini (SKM) ziyaret etti.
 
“SKM’ler partinin seçimlerdeki kalbidir”
 
Koca çalışmalar hakkında bilgi alırken, burada yaptığı konuşmada “Bir seçimde siyasi partilerin kalbi seçim koordinasyon merkezleridir. Dolayısıyla biz AK Parti olarak seçim koordinasyon merkezlerine çok büyük önem veriyor ve partinin kalbi olarak görüyoruz” dedi.
 
“İnşallah bu süreci alnımızın akıyla atlatırız”
 
Koca daha sonra AK Parti İl Başkan vekili Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Ziyarette Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir ve İl Yönetim Kurulu üyesi Halil İbrahim Sevim de hazır bulundu. Sezen’e görevinde başarılar dileyen Koca, 24 Haziran seçimleri ile ilgili de bir açıklama yaptı. Koca “Yeni bir sürece giriyoruz. İnşallah bu süreci alnımızın akıyla atlatır ve 25 Hazirana zafer ile ulaşırız. Bu nedenle çok çalışmalıyız” dedi.  
 
“Gece gündüz demeden çalışıyoruz”
 
Sezen ise ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Sayın Koca’ya nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizde inşallah seçim çalışmalarına başladık. Sahada adım atılmadık yer, sıkılmadık el bırakmayacağız ve inşallah sayın Koca’nın söylediği gibi 24 Haziran'ın ertesi 25 Haziran’a zaferle çıkacağız. Bu yüzden gece gündüz demeden çalışıyor ve vatandaşlarımızın gönlünü alıyoruz. Zaten biz seçimden önce de sahada çalışmalar yürütüyor ev ziyaretleri yapıyorduk. Vatandaşlarımızı iş yerlerinde ziyaret ediyorduk. Vatandaşlarımız bizi saha görmeye alışkın. Allah bizleri muvaffak eylesin” ifadelerine yer verdi.  
 
Aday tanıtım programına katıldı
 
AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adaylarının tanıtım programına katılan Koca, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı için Isparta’ya hareket etti.