BAKAN EROĞLU İL BAŞKAN VEKİLİ SEZEN’İ ZİYARET ETTİ
BAKAN EROĞLU İL BAŞKAN VEKİLİ SEZEN’İ ZİYARET ETTİ
Okunma Sayısı: 26181

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen “24 Haziran’da ikinci bayramımızı kutlayacağız” dedi.
 
AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen burada yaptığı konuşmada “Vakit Afyonkarahisar vakti, vakit Türkiye vakti. İnşallah Sayın Bakanımızın hamiliğinde bugüne kadar kazandığımız seçimleri bugünden sonra da kazanacağız. İnşallah 24 Haziran’da ikinci bayramımızı kutlayacağız” dedi.
 
“Onların işi yıkmaktır, bozmaktır”
 
AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen’i ziyaret eden daha sonra da milletvekili adayları ile belediye başkanlarına seslenen Bakan Eroğlu, “Seçimlere 29 gün kaldı. Kapı kapı dolaşıp yapılan hizmetleri halka anlatın. Hemen buradan çıktıktan sonra en azından herkesin gönlünü almaya çalışalım. Yaptığımız hizmetleri anlatalım. Yapacaklarımızı anlatalım. Bakın dün Sayın Cumhurbaşkanımız seçim beyannamesini ilan etti. 360 sayfalık bir kitap onlar ne yapacak ne diyebilir? Onlarındır söyledikleri hava cıva şeyler. Yani onların işi yıkmaktır bozmaktır. Ama bizim işimiz gönül almaktır” dedi.
 
Toplantıda milletvekilleri ve milletvekili adayları da söz aldı, birer konuşma yaptılar. Toplantının ardından Bakan Eroğlu belediye başkanları ile bir toplantı yaptı. Toplantının ardından seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Daha sonra da İl Başkan Vekili Sezen ile birlikte MÜSİAD’ın açılışına katıldılar.