“HEDEFLERİMİZE ODAKLANMIŞ DURUMDAYIZ”
“HEDEFLERİMİZE ODAKLANMIŞ DURUMDAYIZ”
Okunma Sayısı: 29652

AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen seçim çalışmalarında izlenecek yol ve stratejiler ile ilgili yönetim kurulu üyeleri, milletvekili adayları ve milletvekili Ali Özkaya ile önceki gece bir toplantı yaptı. Toplantıda konuşan Sezen “önümüzdeki hedeflerimizi gerçekleştirmeye odaklanmış durumdayız” dedi.
 
AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, milletvekili Ali Özkaya ve adaylar ile birlikte, seçim çalışmalarını masaya yatırmak ve adayların çalışmalar hakkında görüşlerini almak üzere toplantı yaptı.
 
“Seçim stratejilerini masaya yatırıyoruz”
 
Toplantıda konuşan Sezen, “Afyonkarahisar Seçim Koordinasyon Merkezimiz, yönetim kurulu üyelerimizi adaylarımız ve milletvekilimiz Ali Bey ile birlikte seçimde uygulayacağımız stratejileri masaya yatırarak nasıl bir yol izleyeceğimiz konusunda istişareler yapıyoruz. Birlikte ülkemize ve Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye ve önümüzdeki hedeflerimizi gerçekleştirmeye odaklanmış durumdayız. Bunun için çalışmaya aralıksız devam edeceğiz. Millete hizmet yolunda Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.
 
Gece saat 22.00 da başlayan toplantı sahura kadar devam etti.