“AK PARTİ MİLLETİ MAHCUP ETMEDİ”
“AK PARTİ MİLLETİ MAHCUP ETMEDİ”
Okunma Sayısı: 46362

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve MÜSİAD temsilcileri Başkan Yurdunuseven’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile MÜSİAD 5. Olağan Kongresi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Karakol ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yurdunuseven’i ziyaret etti.
 
“Halkımızın emrine amadeyiz”
 
Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Başkan Çoban ve MÜSİAD ekibine teşekkür etti. Başkan Yurdunuseven konuşmasında “Siyaset güçlü bir irade gerektirir. Bu güçlü irade de AK Parti ile birlikte ortaya çıktı. Milletin desteğini alarak gelen AK Parti, 2002 yılından bugüne kadar bu desteğe karşı halkına mahcup olmamış bir partidir. AK Parti milletin desteğini hizmet olarak halkın önüne sermiş bir partidir.  Bu hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek halkımızın emrine amade olarak çalışıyoruz” dedi.
 
“AK Parti milleti mahcup etmedi”
 
AK Parti’nin Türkiye'nin yüz akı olduğunu söyleyen Yurdunuseven, “2002 yılından bugüne kadar milletimiz bunu verdiği onlarla tasvip etmiş ve her dönem iktidara getirmiştir. Bu kutlu yolcuğununa ilimizde başlayan ve kuruluşundan 15 ay sonra iktidara gelen, bu zaferle birlikte 12 sandıktan da zaferle çıkmış bir partidir. Beş genel seçimin yanı sıra üç yerel seçimde, halk AK Parti’yi tercih etti. Ayrıca üç referandum ve bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde de AK Parti zaferle çıktı. İki Cumhurbaşkanı,  altı meclis başkanı ve dört Başbakan çıktı. AK Parti, iktidarları döneminde milleti mahcup etmedi ve her alanda hizmetlerle buluşturdu” diye konuştu.