YURDUNUSEVEN’DEN KURUM ZİYARETLERİ
YURDUNUSEVEN’DEN KURUM ZİYARETLERİ
Okunma Sayısı: 51261

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Aile ve Sosyal Politikalar Müdür vekili Zekai İnan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Acar’ı ziyaret etti.
 
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Aile ve Sosyal Politikalar Müdür vekili Zekai İnan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Acar’ı ziyaret eden Yurdunuseven Ziyaretlerde Başkan Yurdunuseven’e, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Tanıtım ve Medya Başkanı M. Zahit Özer ile Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Serap Akça eşlik etti.
 
“Kurumlarımıza değer veriyoruz”
 
Yurdunuseven ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “Her iki kurumumuzda halkımız için çok büyük önem arz eden kurumlardı. Toplumun temel ihtiyaçlarını karşılamada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının önemi büyüktür. Aile bütünlüğünü sağlamayı amaçlayan bu kurum, darda kalmış çocuklarımızı da ihmal ve istismarlardan korumak amacı amacıyla sahip çıkıyor. Kurumumuzun bir diğer sorumluluk alanı da huzurevleridir. Kadınlara karşı ayrımcılığı önlemek için, toplumda yardıma muhtaç aileleri tespit etmek için çalışır. Bu bakımdan toplumun ihtiyaçlarını karşılamada büyük öneme sahiptir. Bir diğer kurumumuz da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüdür. Bu kurumumuz da hem gıda denetimleri hem de tarım ve hayvancılık üzerine önemli çalışmalar yapıyor, gıda, tarım ve hayvancılık üzerine çalışanlara teşvikler veriyor. Bu yüzden hem halkımıza, hem esnafımıza, hem de kurumlarımıza değer veriyor ve fırsat buldukça ziyaretlerimizi sürdürüyoruz” dedi.
 
Ziyaretler karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.