AK GENÇLERDEN KADINLARA YÜZLERCE KARANFİL
AK GENÇLERDEN KADINLARA YÜZLERCE KARANFİL
Okunma Sayısı: 41747

AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttılar. Yanlarına aldıkları karanfilleri kadınlara dağıtan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve üyelerinin bu etkinliği takdir topladı.
 
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, üyeler ile birlikte yanlarına aldıkları yüzlerce karanfili kadınlara dağıttılar.
 
“Kadınlara sadece bugün değil, her gün değer veriyoruz”
 
Dükkan dükkan gezen ve tek tek gördükleri her kadına karanfil takdim eden AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, “Kadınlar dünyanın en değerli varlıklarıdır. Çünkü sizi doğuran bir anadır ve ana bir kadındır. Hayatımızı şekillendiren insanlardır aslında kadınlar. Siz belki de bizi sadece 8 Mart Dünya Kadınlar gününde görüyorsunuz ama biz yılın 365 günü her daim kadınlara önem ve değer veriyoruz. Evlerinde iş yerlerinde ziyaret ediyoruz. Her daim kadınlarla bir aradayız ve onlara hak ettiği değeri veriyoruz. Çünkü kadınlarımız bazen bir anne, bazen bir eş, bazen de bir kız kardeş oluyor. Bizleri yetiştiren büyüten ve bu yaşlara kadar getiren bir kadındır. Kadınlar vefakardır cefakardır.  Kadınlara hak ettikleri değeri dünyada sadece Müslüman toplumlar veriyor. Bizler kadını bir meta olarak değil insan olarak anne olarak eş olarak görüyoruz. Bu bizim İnancımız gereğidir. O yüzden biz kadınlara sadece bugün değil her gün değer veriyoruz” dedi.