“AK PARTİ DÜNYANIN EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜDÜR”
“AK PARTİ DÜNYANIN EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜDÜR”
Okunma Sayısı: 35155

AK Parti 6. Olağan İl Kongresinin ardından ziyaretçilerini kabul eden İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven,  AK Parti’nin dünyanın en büyük sivil toplum örgütü olduğunu söyledi.
 
AK Parti İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyaretine gelen misafirlerini kabul ediyor.
 
STK’lardan yoğun ilgi
 
İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, İGM üyeleri Selçuk Çirkin, Ramazan İlhan ve Ahmet Kaya, AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı Turgay Erdoğdu, Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt ve üyeleri İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret ettiler.
 
“2019 yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır”
 
Ziyarette konuşan İl Başkanı Yurdunuseven, “Bu önemli süreçte, herkesin desteğine ihtiyacımız var. İktidarlarımız döneminde hayatın her alanında sessiz devrimlere imza attık. Afyonkarahisar her geçen gün gelişiyor ve değişiyor. AK Parti çatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet edeceğiz. STK’lar, dernekler, sendikalar ve vakıflar halka hizmet edip demokrasimizin gelişmesine katkı sağlıyorlar. İnşallah el birliği ile kadim şehrimize hizmetlerimize devam edeceğiz. AK Parti ile ülkemiz son 16 yılda nereden nereye geldiği ortada. 2019’da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır” dedi.
 
“AK Parti ülkenin gücüne güç katıyor”
 
AK Parti’nin, sivil toplum kuruluşlarına büyük önem verdiğini de anlatan Yurdunuseven şöyle konuştu: “Bu önemi AK Parti'ye baktığınızda gayet net bir şekilde görebileceksiniz. Çünkü AK Parti sivil toplum örgütlerinin sesine kulak veren bir siyasi partidir. AK Parti sivil toplum örgütlerine samimiyetle yaklaşan bir siyasi partidir ve AK Parti dünyanın en büyük sivil toplum örgütüdür. Yaklaşık 10 milyon resmi, milyonlarca da gönüllü üyesi bulunan AK Parti, kapısını sivil toplum örgütlerine sonuna kadar açmış bir partidir. AK Parti STK’ların açığını, eksiklerini, hatalarını, kusurlarını arayan bir siyasi parti değildir.  Elbette insanların olduğu yerde hata olabilir. Hata yapan bedelini öder. Fakat bu hatalar üzerinden politika yapmak, muhafazakâr kesimi hedef göstermek, bir kişinin hatasını milyonlara mal etmek hiçbir siyasi partiye yakışmaz. Bu yüzdendir ki AK Parti olarak her geçen gün ülkenin gücüne güç katıyor ve ülkemizi dünyada daha etkili bir ülke konumuna getiriyoruz.”