“18 MİLYARLIK YATIRIM ŞEHRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ”
“18 MİLYARLIK YATIRIM ŞEHRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ”
Okunma Sayısı: 33503

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor. AK Parti İl Kadın Kolları heyeti ile Çay ilçe teşkilatı, Yörükler Derneği yönetimi ve Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya kongrenin ardından Yurdunuseven’i ziyaret etti.
 
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve ekibi ile AK Parti Çay İlçe Başkanı İbrahim Türkkan, Afyonkarahisar Yörükler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Davut Okyar ve Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.
 
“Allah daha güzel işler yapmaya muvaffak eylesin”
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Sivil toplum örgütlerinin nazik ziyaretleri için şükranlarımı ifade ediyorum. AK Parti olarak kongre sürecimizi tamamlamak üzereyiz. 6. Olağan kongremizi de yüzümüzün akı ile tamamladık. AK Parti'de sen veya ben diye bir şey yok. Bizde kongre olunca canla başla çalışır, gayret gösterir. Bunu 2019 seçimlerinde de göreceğiz. İnşallah bundan sonra 2019 seçimlerinde, hemen ardından da 2023, 2053,2071 hedefleri için mücadeleye çalışmaya ömrümüz yettiğince devam edeceğiz. Allah bizleri bu kadroyla daha güzel işler yapmaya muvaffak eylesin” dedi.
 
Şehrimizin çehresi değişti
 
“Yerel yönetimlerimiz ve teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışacaklar ve başarı da bununla birlikte gelecektir” diyen Yurdunuseven konuşmasında, “Amacımız milletimize, Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize en iyi ve güzel hizmeti sunmaktır. Biz, halka hizmeti şiar edinmiş bir partinin neferleriyiz. Bu yüzden üzerimize düşen fedakârlığı hep birlikte yerine getirmeliyiz. Birbirimize sağduyuyla yaklaşıp işimize dört elle sarılmalıyız. Şehrimizin önemli bir değeri olan Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu da değim yerindeyse yatırım yağdırıyor. 2002 yılından bu güne kadar 18 milyarlık bir yatırım kazandırdığı şehrimizin resmen çehresi değişti. Milletvekillerimiz de her fırsatta yatırımlar için çalışıyor, yatırım için çalınan kapılarını hem halkımıza hem de yöneticilerimize sonuna kadar açıyorlar” ifadelerine yer verdi.
 
Yurdunuseven son olarak Afyonkarahisar için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.