BAKAN EROĞLU VE BAŞKAN YURDUNUSEVEN FİDAN DİKTİ
BAKAN EROĞLU VE BAŞKAN YURDUNUSEVEN FİDAN DİKTİ
Okunma Sayısı: 45423

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu dün Sinanpaşa İlçesine bağlı Kılıçaslan kasabasında AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve milletvekillerinin katılımı ile “Okullar Hayat Bulsun” projesi kapsamında fidan dikti.
 
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile birlikte ‘Okullar Hayat Bulsun’ Projesi kapsamında Sinanpaşa ilçesine bağlı Kılıçarslan Kasabası Muzaffer Yılmaz Ortaokulu bahçesinde fidan dikti.
 
“Sizleri seviyoruz”
 
Burada konuşan Bakan Eroğlu; “İnşallah bugün bu okulu tamamen ağaçlandırmış olacağız. Biliyorsunuz orman teşkilatımız ağaçlandırma yapıyor, bu kapsamda buraya da bin 30 adet boylu fidan, çalı ve çiçek dikmiş, ayrıca size 4 tane de çardak kurmuş. Ayrıca tüm öğrencilerimize bir eğitim seti hazırladık. Bu eğitim setini sizlere dağıtacağız. Ayrıca sizlere kalem seti, satranç takımı dağıtacağız. Sizleri seviyoruz. Sizler geleceğimizin teminatısınız. Hepinizi yürekten selamlıyorum. Allah’a emanet olun.” dedi.
 
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Kılıçarslan Kasabası Muzaffer Yılmaz Ortaokulunun bahçesine çok sayıda fidan dikti.