“ESNAFIMIZ ŞEHRİMİZİN CAN DAMARIDIR”
“ESNAFIMIZ ŞEHRİMİZİN CAN DAMARIDIR”
Okunma Sayısı: 36341

AK Parti İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, ilimiz merkez Gazlıgöl Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti. Başkan Yurdunuseven, “esnaflarımız şehrimizin can damarıdır” dedi.
 
AK Parti İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yeşilırmak, Fatih Okyar, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ile birlikte Gazlıgöl Caddesi esnafını ziyaret etti.
 
“Esnafımızın yanındayız”
 
Şehrin ekonomik gücüne en büyük katkıyı esnafların sunduğunu aktaran Yurdunuseven,  esnafının her zaman yanında olduklarını ifade etti. Yurdunuseven konuşmasında “Üç buçuk yıllık İl Başkanlığı dönemimde esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek onlarla fikir alışverişinde bulunduk, bulunmaya devam edeceğiz. Güçlü bir şehir olmanın yolu mutlaka güçlü ekonomiden geçiyor. Bu yüzden her daim esnafımızın yanında yer alıyor, onları destekliyor, istek ve taleplerini dinliyoruz” ifadelerine yer verdi.
 
“Şehri en canlı yaşayan kesim, esnafımız”
 
Afyonkarahisar’ın modern ve yaşanabilir bir şehir haline geldiğini kaydeden Yurdunuseven sözlerini, “Gün geçtikçe yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla daha da iyiye gidiyor. Bizler bunu topyekun kalkınma ile gerçekleştiriyoruz. Burada en önemli unsur ise esnafımızdır. Şehri en canlı yaşayan kesim, esnafımız. Bu yüzden esnafımızı sık sık dinliyor, taleplerine kulak veriyoruz. Çünkü esnafımız bu şehrin ekonomik manada can damarıdır” ifadeleri ile noktaladı.