YURDUNUSEVEN’DEN AFRİN GAZİSİNE “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ
YURDUNUSEVEN’DEN AFRİN GAZİSİNE “GEÇMİŞ OLSUN” ZİYARETİ
Okunma Sayısı: 39620

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, "Zeytin Dalı Harekatı"nda teröristlerin saldırısında yaralanan İscehisarlı jandarma komando uzman çavuş Musa Yasin Demirel’i evinde ziyaret etti.
 
Suriye'nin Afrin bölgesindeki "Zeytin Dalı Harekatı"nda yaralanan jandarma komando uzman çavuş Musa Yasin Demirel tedavisi için baba ocağı İscehisar ilçesine getirildi. Demirel’i AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven yalnız bırakmadı.
 
“İsteklerinizi yerine getirmek en büyük görevimizdir”
 
Yurdunuseven, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yeşilırmak, Abdullah Özteke, AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Murat Dikmen ve İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik ile birlikte gaziyi evinde ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan Yurdunuseven, “Zor bir süreçten geçiyoruz. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi bu bir beka savaşıdır. Hainler ülkemizin dört bir yanında sürekli saldırı planlıyor ve bunun çalışmalarını yapıyorlar. Ancak Allah’a binlerce kez şükrediyoruz ki ülkemizde kahramanlar bitmedi bitmeyecek. Onlardan biri de Gazimiz Musa Yasin Demirel. Biz kendisine acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. AK Parti olarak biz her daim sizlerin yanındayız. İsteklerinizi yerine getirmek bizim en büyük görevimizdir” dedi.