YURDUNUSEVEN HEDEF KOYDU
YURDUNUSEVEN HEDEF KOYDU
Okunma Sayısı: 35976

 
AK Parti Afyonkarahisar il Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçesinde AK Parti Kadın kolları kongresine katıldı. Burada konuşan Yurdunuseven “Hedefiniz, 6 vekil ve Çay belediyesine AK Partili bir başkan seçmek” dedi.
 
AK Parti Afyonkarahisar il Başkanı İbrahim Yurdunuseven Çay ilçesinde AK Parti Kadın Kolları teşkilatının düzenlediği olağan kongreye katıldı. Yurdunuseven kongrede yaptığı konuşmada “Yapmakta olduğumuz 5. Kadın Kolları kongremiz hayırlı uğurlu olsun. Kardeşlerim siyaset öyle bir şey ki bugün hafta sonu ve sizler buradasınız. Birçok insan şu anda ailesiyle birlikte vakit geçiriyor, çocuklarıyla vakit geçiriyor ancak sizler burada kongre telaşıyla AK Parti'nin bir neferi olarak gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Burada yapmış olduğunuz bütün çalışmalar yarın sizlerin karşısına hayır duası olarak çıkacaktır. Çünkü Ak Parti'nin yapmış olduğu yatırımlar ve faaliyetler vesilesiyle almış olduğu hayır duaları sizlerin karşısına çıkacaktır” dedi.
 
“Cumhurbaşkanımız sizlerin sayesinde zalimlere dur diyor”
 
Yurdunuseven konuşmasında, “Myanmar, Doğu Türkistan, Suriye, Gazze, Filistin gibi zulüm gören Müslümanların yanında yer alan Cumhurbaşkanımız, burada yapılan faaliyetler sayesinde zalimlere dur diyor. Biliyor ki halkı arkasında, AK neferler sahada çalışıyor. Sizler buralara gelerek ‘Cumhurbaşkanımızın arkasındayız, rahat ol’ diyorsunuz. Emin olun bunun bilincindeyiz ve Cumhurbaşkanımız da bunun bilincinde” dedi.
 
“Hedefiniz Çay belediyesi ve 6 milletvekili”
 
Siyasette bir hedef olduğunu anlatan Yurdunuseven sözlerine şöyle devam etti: “Herkes belirli bir noktaya varmak ister. Burada ben sizlere bir hedef koyuyorum, hedefimiz Çay belediye başkanını AK Parti’den seçmek. Seçimlerde iyi çalışmalıyız ki Çay belediyesi AK Parti bir Başkan tarafından yönetilsin.  Çünkü Çay İlçesi hakikaten son 3 yıldır ciddi bir zaman kaybetti ve bu ilçe çok geri kaldı. Bunu inşallah 2019 seçimlerinde değiştirerek AK Partili bir belediye olarak yapacağız. Hedefimiz ise inşallah 2019 yılındaki seçimlerde 6 olan milletvekili sayısının 6’sını da AK Parti’den çıkarmak.”
 
AK Parti Kadın Kolları Çay İlçe Başkanı Tülay Ünlüer görevini Şükran Uzun’a devretti.