BAŞKAN ESER, TEŞKİLAT ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
BAŞKAN ESER, TEŞKİLAT ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Okunma Sayısı: 25979

 
AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, partisinin belde ve mahalle teşkilatlarının düzenlediği toplantılara katıldı. Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte toplantılara katılan Başkan Eser, 2019 yılında yapılması planlanan seçimler öncesi sandık kurulu çalışmalarına başladı
 
AK Parti Merkez İlçe 6. Olağan Kongre ile yeniden güven tazeleyerek başkanlığa seçilen Bülent Eser, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çalışma temposunu hızlandırdı. 2019 yılında yapılması planlanan seçimler öncesi sandık kurullarını yeniden gözden geçiren Başkan Eser, belde ve mahalleleri ziyaret ederek toplantılara katıldı. Değirmenayvalı, Çayırbağ ve Işıklar Beldeleri ile Erenler, Akçin ve Fatih mahallelerinde toplantılara katılan Başkan Eser, belde ve mahalle yönetimleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Toplantılarda belde ve mahalle yönetimlerinin yanı sıra 1,5 yıl sonra yapılması planlanan seçimlerle ilgili sandık kurul üyeleri de gözden geçiren Başkan Eser, “Partimizin bir özelliği de teşkilatlarına büyük önem vermesidir. Belde, köy ve mahalle teşkilatlarımız çalışmalarına devam ediyor. Özellikle vurgulamak isterim ki, partimiz her zaman seçimlere teşkilatı ile hazır olan bir partidir. Bizler yarın seçim olacakmışız gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yüzden yönetim kurulu üyelerimizle birlikte belde, köy ve mahallelerimizdeki teşkilat toplantılarına katılarak istişarelerde bulunuyoruz. Bu tür toplantılarımız devam edecek” dedi.
Merkez ilçe Başkanı Eser, belde ve mahalle teşkilatları ile yaptığı toplantılar öncesi Değirmenayvalı Belediye Başkanı Adem Çavdar’ın vefat eden annesi için düzenlediği Mevlid-i Şerif programına katıldı.