AK PARTİ HEYETİNDE MHP’YE ZİYARET
AK PARTİ HEYETİNDE MHP’YE ZİYARET
Okunma Sayısı: 20442

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz ve Merkez İlçe Başkanı Yücel Seleoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Karagöz ile Merkez İlçe Başkanı Yücel Seleoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevlerinde başarılar dileyen İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, birlik ve beraberlik içerisinde vatan ve millet için çalışacaklarını ifade etti. AK Parti heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Karagöz, 16 Nisan günü Türkiye’deki sistem karmaşasının ortadan kalması için Anayasa değişikliğine ihtiyaç olduğunu vurguladı. ‘Anayasa değişikliği Cumhurbaşkanlığı sistemi’ hakkında fikirlerini dile getiren Karagöz, “MHP’liler olarak bu güne kadar vatanımız için can verip can aldık. Mahkemelerde yargılandık. Ama vatana, bayrağa, ezana el ve dil uzatanın her zaman karşısında olduk. Önemli olan anayasa değişikliğinin halk oylaması sonrası da vatanımıza ve milletimize hayra vesile olmasıdır. Vatan söz konusu olduğunda partilerin hiçbir önemi yoktur” dedi.
 
VATANIMIZ İÇİN BİR ARADAYIZ
MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz ve Merkez İlçe Başkanı Yücel Seleoğlu’na yeni görevlerinde başarılar dileyen Yurdunuseven, Anayasa değişikliği ile Türkiye’nin önünün açılarak, vesayet odaklarına en güzel cevabın verileceğini belirtti. Yurdunuseven, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimiz hep devlet diyorlar biz de devlet diyoruz, millet diyoruz, bayrak diyoruz, ezan diyoruz. MHP'li kardeşlerimizle ortak paydamız ve ortak noktalarımız bunlar. İnşallah 16 Nisan'daki halk oylamasında da hem partimiz hem de Milliyetçi Hareket Partisi devletin bekasını düşünen tüm seçmenlerin evet oyu kullanacaklarına inanıyoruz. Mesele parti meselesi değil. Mesele vatan, bayrak ve ezandır. Bu duygu ve düşünce içerisinde MHP’li kardeşlerimizle her zaman bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizim tek bir amacımız vardır. Daha öncede ifade ettiğimiz gibi vatan ve bayraktır. 17 Nisan sabahında güçlü Türkiye, Büyük Türkiye, güçlü bir yürütmeye sahip olan bir Türkiye'ye uyanacağımıza inanıyoruz.”
 
FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDULAR
Yapılan konuşmaların ardından İl Başkanı Yurdunuseven ve MHP İl Başkanı Karagöz karşılıklı fikir alış verişindi bulundu. MHP İl Başkanlığı ziyaretinde İl Başkanı Yurdunuseven’e İl Başkan Yardımcıları Ahmet Yeşilırmak, Hüseyin Tutumlu, Mustafa Ötken, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ve SKM Başkan Yardımcısı Muharrem Çelikbaş eşlik etti.