AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI DEĞERLERİNİ UNUTMADI
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI DEĞERLERİNİ UNUTMADI
Okunma Sayısı: 17231

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, beraberindekilerle birlikte‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ dolayısıyla ilimizin en yaşlı değerlerini evlerinde ziyaret ederek, günlerini kutladılar.
 
AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı, Yaşlılar Koordinasyon Merkezi tarafından ‘Çınarların Gölgesinde’ projesi kapsamında ‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ nedeniyle İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve beraberindekiler, şehrimizin en yaşlı üyelerini evlerinde ziyaret etti. İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Nazmiye Tuğral ve Yaşlılar Koordinasyon Birim Başkan vekili Mehmet Ali Tekik ile birlikte ‘Büyüklerimize Vefa’ çalışması kapsamında yaşlılara yönelik yaptığı ziyaretlerden bahseden İl Başkanı Yurdunuseven, yaşlıların hayatın en önemli değerleri olduğunu ifade etti.
 
YAŞLILARIMIZ BAŞIMIZIN TACIDIR
Afyonkarahisar genelinde en yaşlı değerleri evlerinde ziyaret ederek onlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen İl Başkanı Yurdunuseven, ilk olarak Ataköy mahallesinde Saime Tekin’i, Şuhut ilçesinde Kadir Yalçınkaya ve Dinar ilçesine bağlı Yıprak köyünde Kiraz Evran’ı ziyaret ettiklerini dile getirdi. Yurdunuseven, “Değerlerimize sahip çıkmak en önemli görevimiz. 1 Ekim Dünya Yaşlılar günü dolayısıyla da ilimizin en yaşlı değerlerini ziyaret ederek, onlarla sohbet ettik.  Tüm çabamız, yaşlılığın bir çile ve sıkıntı dönemi olmaktan çıkarılıp, minnet ve şükran duygularımız için vesile olacak bir ikinci bahar olması içindir. Geçmişimizin izinde, bizleri bugünlere getiren ve bizlerle geleceğe yol alırken rehber olarak yanımızda olan büyüklerimize ve yaşlılarımıza verdiğimiz, vereceğimiz değerler ile yarınlara daha bir umutla bakacağımız inancındayım” dedi. İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’e değerlerimiz olan yaşlılara yönelik ziyaretlerinde İl Başkan Yardımcısı Nazmiye Tuğral ve Yaşlılar Koordinasyon Birim Başkanvekili Mehmet Ali Tekik’in yanı sıra Dinar ilçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Karcı ve teşkilat mensupları eşlik etti.